Geef  VANDAAG,
voor de kerk van MORGEN

Doet u ook mee?


ER WORDT GEKERKT IN DE LEBUINUSKERK

Naar onze kerkgemeenschap


CONCERTEN IN DE LEBUINUSKERK

Concerten info


HUUR DE LEBUINUSKERK

Verhuur info

Stand huren

Omdat dit jaar de kerstmarkt niet doorgaat in zijn traditionele vorm, kunt u dit jaar geen stand huren. U kunt zich natuurlijk wel alvast opgeven voor volgend jaar, we hopen dat we dan natuurlijk wel weer een kerstmarkt kunnen organiseren!

 

Hebt u interesse in het huren van een stand tijdens de komende editie (2021)?

U kunt zich inschrijven (voor 1 september 2021) via kerstmarkt@lebuinuskerk.nl Op dit adres kunt u ook terecht voor uw overige vragen. Wij vragen u of u het formulier zo volledig mogelijk in wilt vullen zodat wij een goed beeld hebben van uw stand en uw waren.

Heeft u toch interesse in een standje en schrijft u zich in ná 1 september 2021, dan plaatsen wij u op een wachtlijst en wordt u gebeld als er nog plek is.

De kerstmarkt wordt, namens de SEL (Stichting Erfgoed Lebuinuskerk), georganiseerd door de kerstmarktcommissie, die bestaat uit vrijwilligers. Buiten het seizoen kunt u ook contact opnemen met koster Marco Heemskerk, facilitair manager van het gebouw, via het kerkelijk bureau van de Lebuinuskerk.